درباره ی عطر کول واتر

اگر از طرفداران عطر کول واتر با رایحه ی خنک و کلاسیک هستید در این مقاله از مجله پرفیوم دایرکت به بررسی عطر کول واتر می پردازیم که با خواندن آن بیشتر با این عطر پر طرفدار آشنا خواهید شد .

رایحه ای برای همیشه

دیویدوف کول واتر نمونه ی بسیار خوبی از عطری کلاسیک است که هیچ گاه قدیمی نخواهد شد و همواره جایگاه خود را می تواند حفظ کند . برای برخی افراد تصور اینکه این عطر با این ساختار و دی ان ای در سال ۱۹۸۸ تولید شده ممکن نیست.

به هر حال شاهکاری که پیرر بوردون در ژانر معطر دریایی ساخته یکی از پر طرفدار ترین و ماندگار ترین عطر های این دوره است که در دنیای مدرن همچنان عامه پسند و دوست داشتنی باقی مانده است.

بررسی رایحه ی ادکلن کول واتر

از همان ابتدا این عطر نشان می دهد که چرا نامش آب سرد یا کول واتر است. رایحه ی خنک و دریایی با فضای معطر نعنا و لاوندر که به این حس خنکی کمک می کند.کمی بعد حس سبز و شیرینی خاصی به عطر افزوده می شود که عناصر ادویه ای و گلی این را همراهی می کنند.

در نهایت عطر بر بستری سبز و چوبی مشکی می نشیند. به طور کلی این عطر رایحه ای عامه پسند و خوش پوش دارد.

استایل مناسب ادکلن کول واتر

این عطر ترکیب بسیار خوبی برای استایل های اسپرت و کژوال شما می تواند باشد. با توجه به رایحه ی این عطر پوشش های رنگ روشن هارمونی بسیار زیبایی می تواند ایجاد کند. از طرفی می توانید از المان های عطر که رایحه ی سبز و معطر و دریایی است در انتخاب رنگ برای خود بهره بگیرید و پوششی با رنگ های آبی و سبز یا ترکیب سبز آبی در استایل خود استفاده کنید.

داویدوف کول واتر مناسب چه فصولی است؟

بررسی عطر کول واتر-min

رایحه ی خنک این عطر بر خلاف نامی که دارد نمی توان گفت کاملا تابستانی است گرچه در فصل تابستان بسیار عطر خوبیست اما به دلیل رایحه ی سبز و معطری که در این عطر وجود دارد شاید بیشتر با حس سبز و طراوت فصل بهار عجین باشد. به طور کلی چیزی که عیان است این است که این عطر مناسب فصول سرد سال نیست.

عطر کول واتر مناسب چه افرادی است؟

این عطر به دلیل رایحه ی خوش کاربردی دارد می تواند مناسب هر شخص با هر کاراکتری باشد اما اگر بخواهیم کاراکتری برای این عطر تعریف کنیم شخصی آرام است که زندگی را راحت می گیرد. به دنبال این است که در کنار دغدغه های زندگی تفریحات خاص خود را داشته باشد، در جمع ها حضور داشته باشد و در کل بتواند در خوبی و خوشی زندگی کند.

ماندگاری و پخش بوی ادکلن کول واتر

به عقیده ی بسیاری از افراد این عطر در نسخه های قدیمی ماندگاری و نشر بوی بسیار خوبی داشته است ولی امروزه با اینکه تضعیف شده اما همچنان ماندگاری و نشر بوی متناسب با ژانر خود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *