بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

آیا مشکل تعریق بیش از حد دارید و می خواهید عطری با رایحه ای منحصر به فرد و تازه داشته باشید که ساعت های باقی بماند؟ یا می خواهید یک عطر جذاب به دوست خود بدهید اما نمی دانید کدام یک بهترین است؟ ما در این مقاله شما را با بهترین عطر های ویکتوریا سکرت آشنا می کنیم.

رایحه یک چیز کاملا شخصی است و ترجیحات شما قطعاً عطر انتخابی شما را تعیین می کند. رایحه‌های میوه‌ای-گلی یکی از پرفروش‌ترین رایحه‌های آمریکاست، و با نت‌های خوش بویی مانند میوه شور و ارکیده، می‌توانیم دلیل آن را بفهمیم.

1- عطر Bombshell (ویکتوریا سکرت بامب شل)

این ادوپرفیوم زنانه طبعی خنک و رایحه ای شیرین دارد. این عطر در سال 2010 عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. این عطر پرفروش ترین عطر ویکتوریا سکرت است و دلیل خوبی هم دارد.

عطر میوه ای-گلی ترکیبی از مرکبات، میوه شور بنفش برزیلی، ارکیده وانیلی ماداگاسکان و کاج ایتالیایی است که در نتیجه رایحه ای روشن، مطمئن و آفتابی دارد.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

 2- عطر Very Sexy 2018 (ویکتوریا سکرت وری سکسی)

این ادوپرفیوم زنانه، طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2018 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. مانند یک لباس مینی پولک دار یا رژ لب قرمز روشن، این عطر با اعتماد به نفس و جسور است.

آب غلیظ در ابتدا نت‌های بزرگی مانند کلمانتین رسیده و توت‌های شیرین را به ارمغان می‌آورد، در حالی که رایحه ی چوب‌های گرم به مرور زمان روی پوست ایجاد می‌شوند. این رایحه تحریک آمیز و غنی، رایحه ای پیچیده است که توجه را به خود جلب می کند.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

3- ادکلن Bombshell Passion (ویکتوریا سکرت بامب شل پشن)

این ادوپرفیوم زنانه، طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2020 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. این عطر مانند یک دسته گل انفجاری از گل صد تومانی، گل رز و کاسی است.

این عطر شاداب و پررنگ، مطمئناً عطر گل دیواری نیست، بلکه یک عطر سرگردان است. قطعاً دارای رایحه ای گلی است، اما پایه ای از چوب و مشک به آن عمق می بخشد.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

4- ادکلن Bombshell Intense (ویکتوریا سکرت بامبشل اینتنس)

این ادوپرفیوم زنانه نیز، طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2019 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. این عطر مانند تعبیر بویایی رنگ قرمز است. گیلاس شیرین، گل صد تومانی قرمز و وانیل خامه‌ای با هم ترکیب می‌شوند و یک رایحه ی گلی میوه‌ای شیپری را تشکیل می‌دهند که جسور و خوشمزه است.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

5- عطر Bombshell Seduction (ویکتوریا سکرت بامب شل سداکشن)

این ادوپرفیوم زنانه، طبعی معتدل و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2018 عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. از میان تمام عطر های  بامبشل، سداکشن صمیمی ترین است.

با الهام از ایده روبان ساتن   وی اس، بر روی پوست ، گرم، مطبوع و کمی مست کننده است. تا آنجا که نت ها، گل صد تومانی سفید، مریم گلی فرانسوی و مشک مخملی برجسته هستند.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

6- عطر Very Sexy Sea (ویکتوریا سکرت وری سکسی سی)

این ادوپرفیوم زنانه طبعی خنک و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2020 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. اگر رایحه های آبی و آبزی مورد علاقه ی شما هستند، این عطر را دوست خواهید داشت.

با نت های ترنج ایتالیایی و نرولی، دارای رایحه ای مرکباتی و تازه است، درست مانند ساحل آمالفی. این عطر را به عنوان یک تعطیلات ساحلی در قالب عطر در نظر بگیرید.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

7- عطر Very Sexy Night (ویکتوریا سکرت وری سکسی نایت)

این ادوپرفیوم زنانه، طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2019 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. این عطر همان رمز و راز و الکتریسیته یک شب بیرون رفتن در شهر را دارد.

قبل از خشک شدن با سیب شیرین و آلو سیاه خوشمزه آغاز می شود تا نت های چوب غنی و مشک پودری را آشکار کند. اگر دوست دارید یک دنباله معطر به جای بگذارید، این یک عطر مناسب برای شماست.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

8- ادکلن Very Sexy Orchid (ویکتوریا سکرت وری سکسی ارکید)

این ادوپرفیوم زنانه طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2020 به بازار عرضه شده و پخش بو و مادگاری متوسطی دارد. نت های کلیدی این عطر عبارتند از انگور فرنگی سیاه، درخت زنبق و نعناع هندی خالص. توت سیاه، مرکبات، فلفل صورتی و نعناع هندی در قلب این عطر قرار دارند.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

9- عطر Victoria Secret Night (ویکتوریا سکرت نایت)

این ادوپرفیوم زنانه، طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2013 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد.

نت های بلند حاوی رایحه  ی ارکیده، سیب تیره، وودسی، آب دریا و یاس هستند. وقتی در شیشه عطر را باز می کنید، بوی تازه نت های بالایی را احساس خواهید کرد.

پس از 10 تا  15 دقیقه، نت های اولیه به نت میانی تبدیل می شوند و رایحه ای از آلو، بنفشه، لیلی، پرتقال و زنبق را برای شما به ارمغان می آورند.

در حالی که نت های میانی آن را احساس خواهید کرد، پس از چند ساعت، عطر به عنوان نت پایه روی پوست شما می نشیند و رایحه ای از تمشک، نعناع هندی، دانه تونکا، عنبر، صندل و چوب   را به شما می دهد.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

10- ادکلن Victoria Secret Wicked (ویکتوریا سکرت ویکد)

این ادوپرفیوم زنانه طبعی گرم و رایحه ای شیرین دارد. در سال 2017 به بازار عرضه شده و پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد.   این عطر در سال 2017 به دلیل بوی تند و تیره اش پرفروش ترین عطر بود. اگر در مورد آکوردهای این عطر صحبت کنیم، به محض استفاده از این عطر، بوی شکر تیره، عنبر و وانیل را احساس خواهید کرد.

نت ابتدایی حاوی رایحه فریزیا، نت میانی حاوی رایحه شکر قهوه ای است و نت پایه رایحه ی وانیلی دارد.

بطری این عطر شیشه ای توری گلدار سیاه و سفید جذاب است. این عطر مناسب سفر نیست و مشکل نشتی دارد، بنابراین حمل این عطر از جایی به جای دیگر را پیشنهاد نمی کنیم.

بوی این عطر بین 5 تا 6 ساعت باقی می ماند. علاوه بر این، نت پایه این عطر تا شست و شوی بعدی روی لباس باقی می ماند.

بهترین عطر های ویکتوریا سکرت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *