ادکلن دولچه گابانا د وان

اگر تمایل به آشنا شدن و خرید ادکلن دولچه گابانا د وان دارید در این مقاله از مجله تخصصی پرفیوم دایرکت به بررسی کامل عطر دولچه گابانا د وان می پردازیم .

برگزیده

دولچه گابانا د وان توسط عطار مشهور اولویه پولژ که مسئول ساخت و طراحی شاهکارهای بسیاری در دنیای عطر است، طراحی شد ولی شاید آن زمان کسی نمیدانست که تا چه حدی این محصول می تواند در بازار عطر موفق باشد.

در سال ۲۰۰۸ این عطر ریلیز شد و بعد ها در سال ۲۰۱۵ نسخه ی موفق تر آن که نسخه ی ادوپرفیوم این عطر است به بازار عرضه شد و موفقیت بیشتری نیز برای این خانه ی مد و فشن به همراه آورد.

در این متن به بررسی کامل رایحه ی این عطر در هر دو نسخه و دلیل موفقیت بیشتر نسخه ی ادوپرفیوم آن می پردازیم.

بررسی رایحه ی ادکلن دولچه گابانا د وان

در لحظه ی اسپری فضای گرم و دعوت کننده ی کهربا به همراه قابی چوبین از جنس چوب سدروس و کمی رایحه ی مرکباتی گریپ فروت حس می شود.

قلب ادویه ای عطر با بازی بسیار جذاب زنجبیل و هل به سرعت نمایان می شود و پس از آن رایحه ی تنباکو همانند ابری بر کل ترکیب عطر سایه می افکند.

در نسخه ی ادوپرفیوم این عطر فضای پایه ی عطر که شامل روایح ادویه ای و تنباکو و کهربا است واضح تر است و رایحه ی نیمه فرش بالای عطر کمتر خود نمایی می کند.

عطر د وان مناسب چه فصولی است؟

د وان عطری بسیار جذاب و گرم و دعوت کننده است. نسخه ی ادوتویلت بیشتر مناسب فصل بهار و پاییز است و می توان گفت ادوپرفیوم که نسخه ی عمیق تر و گرم تر آن است بیشتر مناسب پاییز و زمستان است.

به طور کلی هیچکدام از این دو عطر را نمی توان برای تابستان عطری مناسب دانست مگر اینکه در محیطی بسیار سرد سیر زندگی کنید.

ادکلن دولچه گابانا د وان مناسب چه موقعیتی است؟

اگر یه عطر را بخواهیم به عنوان پادشاه عطر های قرار عاشقانه بشناسیم بدون شک د وان ادوپرفیوم می تواند لایق این لقب باشد. جز این برای مراسمات و دورهمی های رسمی و غیر رسمی، بزرگ یا کوچک این عطر می تواند بسیار کارگشا باشد.

ادکلن د وان مناسب چه افرادیست؟

بررسی عطر دولچه گابانا د وان

ادکلن دولچه گابانا د وان مناسب قرارهای عاشقانه

این عطر می تواند یار افراد درونگرا و برونگرا باشد عطری بسیار دعوت کننده و گرم و صمیمی است که نه آنقدر فریاد می زند که خود را در جمع نمایان کند و نه آنقدر بی صداست که کسی متوجه آن نشود.

پخش بو و ماندگاری دولچه گابانا د وان

یکی از ایرادات بزرگ نسخه ی ادوتویلت این عطر ماندگاری ضعیف آن است در صورتی که نشر بوی نسبتا خوبی دارد اما در نسخه ی ادوپرفیوم ماندگاری و نشر بوی این عطر هر دو در سطح قابل قبولی قرار دارد و این دلیل اصلی موفقیت بیشتر این عطر در نسخه ی ادوپرفیوم نسبت به نسخه ی ادوتویلت آن است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *