عطر میدنایت رز عطری است گلی چوبی مشک مخصوص بانوان. در سال 2011 عرضه شد. نت های میانی عبارتند از کاسیس، فلفل صورتی، گل صد تومانی و یاس. نت های پایه عبارتند از وانیل، مشک و سدر ویرجینیا. این عطر زنانه پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

در این مقاله شما را با عطر های مشابه میدنایت رز آشنا می کنیم.

1- عطر  Chopard Happy Spirit  (شوپارد هپی اسپریت)

عطری است گلی مخصوص بانوان. این ادوپرفیوم طبعی خنک و رایحه ای شیرین دارد.  در سال 2007 روانه بازار شد. پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد.

نت های ابتدایی تمشک و پرتقال تلخ هستند. نت های میانی پیچ امین الدوله و عثمانتوس هستند. نت های پایه چوب کشمیر، عنبر و مشک هستند.

این عطر در یک بطری صورتی زیبا به شکل قلب عرضه می شود که مطمئنا مورد پسند دختران رمانتیک خواهد بود. این عطر دقیقاً مانند بطری که در آن است، لطیف است.

نت‌های تازه مرکبات مقدم بر هماهنگی گلی ملایم ماگنولیا و پیچ امین الدوله و تمشک میوه‌ای شیرین است.

2- عطر Van Cleef & Arpels Feerie (ون کلیف اند آرپلز فیری)

عطری است گلی و میوه ای مخصوص بانوان. در سال 2008 عرضه شد. پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد. این ادوپرفیوم طبعی معتدل و رایحه ای شیرین دارد.

نت های ابتدایی بنفشه، توت سیاه، توت قرمز و ماندارین ایتالیایی هستند. نت های میانی رز بلغاری و یاس مصری هستند. نت های پایه زنبق و وتیور هستند.

3- عطر Lanvin Jeanne Couture Birdie (لانوین جین کوتور بیردی)

عطری است گلی و میوه ای مخصوص بانوان. در سال 2014 عرضه شد. این ادوپرفیوم طبعی خنک و رایحه ای شیرین دارد. پخش بو و ماندگاری متوسطی نیز دارد.

این  عطر نشان دهنده زنان آزاد و خود آزادی به عنوان بزرگترین تجمل است. ویژگی های اصلی علاوه بر شدت، سیلو و پیچیدگی وجود دارد.

نت های ابتدایی تمشک و برگ بنفشه هستند. نت های میانی گل صد تومانی و مگنولیا هستند. نت های پایه مشک و سدر هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *