بررسی دیور هوم اینتنس

برای طرفداران برند دیور و عطرهای بی نظیرش در این مقاله از مجله تخصصی پرفیوم دایرکت  به بررسی دیور هوم اینتنس می پردازیم تا با این عطر مردانه لوکس و جذاب بیشتر آشنا شوند .

لوکس و ماندگار

بی شک یکی از شاهکار های فرانسوا دماشی سری هوم یا اوم از برند مد و فشن دیور است و به عقیده ی بسیاری از افراد بهترین نسخه و یا فلنکر این عطر نسخه ی اینتنس است.

این عطر در سال ۲۰۱۱ روانه ی بازار شد و موفق ترین عطر از این سری برند دیور است. در ادامه ی این متن به بررسی کامل آن می پردازیم.

بررسی رایحه ی عطر دیور هوم اینتنس

این عطر در دسته ی عطرهای چوبی گلی مشکی قرار داده شده است و بر اساس رایحه ی آن به نظر می رسد که به درستی آن را در این دسته قرار داده اند.

در ابتدا حس تمیز و معطر و نیمه شیرین لاوندر وارد عطر می شود. بعد از چند دقیقه به سرعت مشخص است که عنان عطر به دست رایحه ی بسیار زیبای زنبق است که حسی پودری و لوازم آرایشی مانند دارد و این رایحه محوریت و کل هویت عطر است. نت امبرت در واقع نوعی مشک گیاهی است که همان حس رایحه ی مشک و کمی حیوانی و در عین حال تمیز را به عطر داده و زوج خوبی در کنار زنبق است.

رایحه ی گلابی حس شیرین میوه ای دارد و قلب عطر را همراهی می کند. زمینه ی چوبی عطر کمی بعد پدیدار می گردد و در نهایت عطر بر روی این پهنه ی چوبی آرام می گیرد. رایحه ی عطر به طور کلی بسیار لوکس و پولیش خورده و جذاب است.

پوشش مناسب ادکلن دیور هوم اینتنس

این عطر به دلیل ذات لوکسی که دارد بیشتر مناسب پوشش رسمی است. استفاده از رنگهای گرم و تناژ کرم و قهوه ای یا حتی زرشکی در کت و پالتو می تواند ترکیب بسیار خوبی با رایحه ی این عطر ایجاد کند.

نهایتا استایل کژوال متمایل به رسمی می توانید در کنار این عطر استفاده کنید و حتما از پوشش کژوال و اسپرت همراه این عطر خودداری کنید.

دیور هوم اینتنس مناسب چه فصولی است؟

بررسی دیور هوم اینتنس

رایحه ی این عطر گرم است پس مشخصا مناسب فصول سرد سال می باشد. حس و حال این عطر به گونه ای است که می توان در ابتدا آن را عطری پاییزه دانست و سپس زمستانه. اگر در مناطق بسیار سردسیری زندگی می کنید شاید در بهار نیز این عطر قابل استفاده باشد اما به هیچ وجه در تابستان به دنبال استفاده از این عطر نباشید.

دیور هوم اینتنس را کجا استفاده کنیم؟

این عطر رسمی مناسب مجالس و میهمانی های رسمی، قرار های کار و همچنین عطری کاملا مناسب قرار های عاشقانه است.

در صورتی که فصل مناسب و استایل مناسب را برای استفاده از این عطر انتخاب کنید یقینا این عطر در آن موقعیت مناسب همراه بی نظیری برای شما خواهد بود. رایحه ی این عطر می تواند هم روزانه و هم شبانه باشد اما تمایل آن بیشتر به شبانه است.

دیور هوم اینتنس مناسب چه افرادیست؟

این عطر مناسب افراد شیک پوش و رسمی پوشی است که علاقه به تجملات دارند. در کل تمامی عناصر این عطر لوکس بودن را فریاد می زنند و افرادی که می خواهند جلوه ی لوکس و اصطلاحا با کلاسی از خود به نمایش بگذارند می توانند از این عطر به خوبی استفاده کنند.

پخش بو و ماندگاری دیور هوم اینتنس:

بخش بحث برانگیز این عطر همین مورد است. بسیاری از افراد عقیده دارند که نسخه های سال های متفاوت این عطر با هم از لحاظ پخش بو و ماندگاری متفاوتند اما در موردی که توسط بنده تست شده بود این عطر دارای ماندگاری قوی و نشر بوی بسیار خوبی بود و انتظار هر کسی از این عطر را پاسخگو خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *