اگر از طرفداران برند دانهیل هستید خواندن مقاله بهترین عطر های مردانه دانهیل از مجله پرفیوم دایرکت را به شما پیشنهاد می کنیم .

برند دانهیل از برند های با سابقه در زمینه ی مد و فشن است اما در دنیای عطر این برند را به عطر های مقرون به صرف و خوش بو و با کیفیت می شناسند.

در میان تجربه ی چندین ساله ی این برند در زمینه ی عطر و ادکلن عطر های بسیار خوبی را می توان یافت که در این لیست ،ما بهترین مواردی که در بازار یافت می شوند را گلچین کرده ایم تا بتوانید با توجه به سلیقه ی خودتان انتخاب شایسته ای از این برند داشته باشید.

۱- ادکلن دانهیل ایکس سنتریک Dunhill X-Cenrtic

عطر-ادکلن-دانهیل-ایکس-سنتریک-dunhill-X-Centric

این عطر از خانه ی دانهیل یقینا یکی از بهترین عطر های این برند است اما آنگونه که لیاقتش را دارد شناخته نشده است. شروعی کمی چوبی و سبز با فضای ادویه ای به شکل ادویه های تر و تازه و معطر دارد.

در ادامه رایحه ی چوبی عطر با نت سدر قوی تر می شود و تعدادی روایح گلی و خنک به روی کار می آیند. در نهایت عطر به سمتی چوبی مشکی و مقداری سبز و خاکی می رود . این عطر پخش بو و ماندگاری متوسطی دارد.

۲- عطر دانهیل آیکون Dunhill Icon

dunhill-Icon3-min

 

دانهیل آیکون و فلنکر های آن از محبوب ترین عطر های اخیر از برند دانهیل هستند که روایحی بسیار دلنشین و خوش بو دارند . دانهیل آیکون در نسخه ی اصلی از آن دسته از عطر هاست که نمی توان تصور کرد کسی از این عطر بدش بیاید و آن را نپسندد.

در ابتدا رایحه ی برگاموت با حضور قدرتمند شکوفه ی پرتقال و مقداری حس تیز و انرژی بخش رایحه ی فلفل سیاه را حس می کنید.

در میانه ی عطر روایح ادویه ای به میان می آیند و فلفل سیاه کمی حضورش پر رنگ تر می گردد. در عمق عطر رایحه ی چوبی نت خس خس بارز ترین نت است و در کنار آن کمی تلخی عود و حس مخملی ترکیب چرم و زنبق و رایحه ی سبز و چوبی خزه ی درخت بلوط را مشاهده می کنید.

این عطر پخش بو و ماندگاری نسبتا خوبی دارد.

3- ادکلن دانهیل ادیشن Dunhill Edition

عطر-ادکلن-دانهیل-ادیشن-Dunhill-Edition

اگر به دنبال عطری کلاسیک و خوش پوش و خوش بو می گردید دانهیل ادیشن گزینه ی مورد نظر شما در این لیست است. رایحه ی مرکباتی و معطر ابتدایی این عطر کاملا حس مردانه و کلاسیکی را به شما انتقال می دهد.

در میانه ی عطر روایح گلی قرار دارند اما شمعدانی حرف اول را می زند. در پایه عطر به سمت روایح سبز و چوبی می رود. رایحه ی این عطر تقریبا تلخ و اروماتیک است. این عطر پخش رایحه ی خوب و ماندگاری نسبتا خوبی نیز دارد.

۴- عطر دانهیل دیزایر بلو Dunhill Desire Blue

 

dunhill-desire-blue

سری جذاب دیزایر با رایحه ی آبی. یکی از مشهور ترین عطر های برند دانهیل که رایحه ای بسیار شاداب و تر و تازه و به اصطلاح فرش دارد.

رایحه ی اولیه ی این عطر ترکیبی بسیار مرکباتی است که کمی حس آبی و آبدار دارد. در میانه ی عطر روایح دریایی و کمی نمکی به فضای عطر افزوده می گردد و رایحه ی عطر مقداری حس چوبی دارد.

در نهایت بستری از جنس کهربایی و نیمه شیرین با همراهی دانه ی تونکا و مشک سفید دارد. این عطر از پخش بو و ماندگاری متوسطی برخوردار است.

۵- ادکلن دانهیل سنچری Dunhill Century

DUNHILL-CENTURY-MEN-EDP-135ML

دانهیل سنچری عطری با رایحه ای بسیار جذاب و خاص و خوش بازخورد است . این عطر را می توان نسخه ی دیزاینری و بسیار ملایم شاهکار برند لولابو که سانتال ۳۳ است نامید.

در ابتدا رایحه ای مرکباتی و جذاب از ترنج و ماندارین و گریپ فروت دیده می شود. به سرعت رایحه ی معطر هل به مشامتان می رسد که در کنار بهار نارنج و حس رزینی دودی کندر قرار گرفته است.

حس خامه ای و کمی دارویی چوب صندل و گیاه نارگاموتا در پایان ترکیب قرار گرفته و در نهایت عطر بر بستری مشکی قرار می گیرد. این عطر پخش رایحه ی متوسط و ماندگاری خوبی دارد.

۶- عطر دانهیل آیکون الیت Dunhill Icon Elite

عطر دانهیل آیکون الیت

آیکون الیت را در مقایسه با آیکون عطر تلخ تر ، سنگین تر و شبانه تر می توان دانست که این موضوع را از رنگ تیره تر شیشه ی عطر می توان متوجه شد.

آیکون الیت شروعی بسیار مشابه به آیکون فقط با مقداری ادویه ی بیشتری دارد. هر چه به بطن عطر نزدیک تر می شویم فضای عطر چوبی تر و کمی رزینی می شود.

در این عطر خبری از رایحه ی شکوفه ی پرتقال نیست و آن حس نیمه صابونی و تمیزی در اینجا دیده نمی شود. این عطر نشر بو و ماندگاری نسبتا خوبی دارد.

۷- ادکلن دانهیل کاستوم Dunhill Custom

ادکلن دانهیل کاستوم

دانهیل کاستوم عطری با رایحه ای بسیار عمیق و کمی متفاوت تر از روایح عام در میان عطر های دیزاینری دارد. در تاپ نت عطر رایحه ی سیب سرخ است که حسی کهربایی و میوه ای دارد.

رایحه ای شیرین و بسیار گیرا در میانه ی عطر رایحه ی ادویه ای نت فلفل حس جهنده و قدرت خاصی به عطر می بخشد و کمی شامه ی شما را قلقلک می دهد.

در عمق عطر روایح چوبی و دودی فضای جذاب تلخی ایجاد می کنند و سناریوی این عطر به پایان می رسد. این عطر نشر بو و ماندگاری نسبتا خوبی دارد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *